סגור

הגבהת מעקה – הפתרון הבטיחותי המומלץ

הגבהת מעקה למרפסת או למדרגות בתוך הבית יורידו את הסיכון של נפילה או החלקה. רבים מאתנו חולמים לשדרג את הבית בו אנו גרים – אך חשוב לקחת בחשבון גם את בטיחותם של הדיירים. בין אם אתם גרים עם ילדיכם הקטנים ובין אם אתם מתקרבים לגיל הפנסיה – ישנם מספר דרכים לשמור על הביטחון האישי שלכם בבית, כאשר המרכזי שבהם הוא הגבהת מעקה. כדי לתכנן ולהתקין אותו היטב, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עקיבא Glass – עבודות זכוכית.

משמעותה של איכות חיים גבוהה משתנה מבן אדם אחד למשנהו: עבור אחד היא מעבר לבית יוקרתי ועבור אחר היא שדרוג החלל הנוכחי בו הוא גר. כך או כך, כאשר אנו מעצבים את פנים הבית והחזות החיצונית שלו, עלינו לקחת מספר גורמים בחשבון – כאשר המרכזי בהם הוא ביטחון. למה הכוונה? בין אם מדובר בגרם מדרגות המחבר בין מפלס אחד לשני בתוך הבית, ובין אם מדובר במרפסת שמש נעימה, על אלמנטים אלו להיות בטיחותיים.

הילדים מסתובבים בשעות הלילה ברחבי הבית? ההורים מתעוררים באמצע הלילה והולכים למטבח? בזכות הגבהת המעקה, תוכלו להבטיח כי ילדיכם לא יוכלו לטפס על המרפסת וההורים לא יחליקו במדרגות. הגבהת המעקה מתבצעת, בדרך כלל, על ידי מחברי נירוסטה אל-חלד. בנוסף, את הגבהת המעקה במרפסת יש להתקין באופן אופקי. כך, תוכלו ליהנות ממשב רוח נעים ונוף ירוק – בעודכם עומדים במרפסת.

להעניק שירות מקיף ואיכותי

את ההגבהה יש לבצע בהתאם לתקנים, תוך התאמה מדויקת למעקה הקיים. בשל כך, מומלץ לפנות אל עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו פועלים בהתאם לתקן הבטיחות הנדרש לביצוע ההגבהה, תוך מתן אחריות לעבודה. נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך תהליך העבודה, וכמובן – להעניק לכם שירותים נוספים בתחום הזכוכית: החל ממקלחונים, מחיצות, מדפים, ויטרינות, גגונים, חיפויים ועוד.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני