סגור

הגבהת מעקה זכוכית למרפסת

הגבהת מעקה זכוכית למרפסת נותנת מענה יעיל לסכנות השונות העומדות בפנינו. כדי שנוכל לישון בשקט וללא חשש שמא ילדינו חלילה ייפלו, מומלץ לפנות אל עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו נשמח לשרת אתכם ולהגביה את המעקה – תוך שמירה על התקנים המחייבים. מוזמנים להרים אלינו טלפון ולקבוע פגישה.

מרפסת שמש בדירה מאפשרת לנו ליהנות מתנאי מזג האוויר הנעימים. במקביל, כדי ליצור חזות אסתטית ודקורטיבית, מומלץ להתקין מעקה זכוכית; מעקה אשר ישדרג את המרפסת ללא כל ספק. עם זאת, וכדי לוודא שהילדים או האורחים לא יפלו חלילה, יש להגביה את מעקה הזכוכית.

מעוניינים להתחיל בתהליך הגבהת המעקה מזכוכית? חשוב להדגיש, ראשית, כי מרבית המעקות מזכוכית נבנים בגובה של 105-110 ס"מ. אכן, מדובר בסטנדרט בנייה מחייב עבור מעקה עשוי זכוכית. עם זאת, עולה החשש המוצדק בקרב משפחות עם ילדים קטנים בנוגע לגובה הנמוך של המעקה. כדי למנוע סכנה, יש לבצע הגבהת מעקה. חשוב לציין כי פתרון בטיחותי זה לא יבוא על חשבון העיצוב של מעקה הזכוכית. כלומר, ניתן להגביה אותו בצורה מקצועית, בטוחה ושקופה, כך שמרפסת הבית תישאר כפי שהיא: מושלמת.

כיצד תתבצע הגבהת המעקה מזכוכית? לרוב, על ידי תוספת בגובה; תופסת הנעה בין 30-40 ס"מ, כאשר את החיבור לזכוכית הקיימת יש לחבר עם מחברים מיוחדים או על ידי עמודים העומדים בקו אחיד למעקה. כך, ניתן יהיה לשמור על אחידות במראה הכללי של המעקה.

 

לבצע את העבודה כראוי – ולשמור על ביטחון לקוחותינו

בשל חשיבותה של הגבהת מעקה הזכוכית, יש לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. לכן, מומלץ לפנות אל אנשי המקצוע המנוסים והאיכותיים בתחום: עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו נדאג לחבר היטב את תוספת הזכוכית אל קירות ומעקה המרפסת כך שישתלבו היטב ובהתאם, ימנעו סכנות מיותרות. בנוסף, אנו מציעים שירותים נוספים ואיכותיים בתחום עבודות הזכוכית – תוך מתן שירות אדיב

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני