סגור

הגבהת מעקה זכוכית

אתם תמהים מדוע בבניינים חדשים מתקינים מעקה כל כך נמוך ומינימלי? אין לנו על כך תשובה… גם אנחנו לא ממש מבינים את הסיבה לכך. אולי משיקולי חיסכון או שמא נראה לקבלנים כי יהיה אסתטי יותר לבניין כאשר מעקות המרפסות תהיינה נמוכות? לקבלנים פתרונים…

אך זה לא אמור למנוע מאתנו לדאוג לבטיחות של בני הבית שלנו.

הגבהת מעקה זכוכית למרפסת

כאשר אנחנו מתגוררים בבית כזה שהמעקה עדיין בגובה המינימלי והמסוכן, אנחנו חיים בפחד מתמיד מפני מה שעלול לקרות אם חס וחלילה יעלה בדעתו של בן השנתיים לטפס על כיסא דווקא במרפסת. אנחנו מונעים מהילדים לצאת החוצה וכאשר הם כבר כן יוצאים – תחת ההשגחה שלנו, אנחנו כל הזמן מזהירים אותם, אל תטפסו ואל תקפצו, אל תוציאו כיסא למרפסת וכו' כאשר כל האזהרות הללו גורמות למתח מיותר ומוציא את הטעם הטוב מהשהות במרפסת.

מוריס עקיבא טוען, ובצדק, כי אין כל סיבה להמשיך לחיות תחת לחץ ומתח שכזה. ישנן שלל פתרונות המציעות הגבהת מעקה זכוכית למרפסת. היופי של המרפסת אינו נפגם בשל כך והבטיחות שהיא תורמת לבית, מוסיפה הרבה רוגע ושקט נפשי לכל דיירי הבית.

מה השיטות של הגבהת מעקה זכוכית?

קיימות אפשרויות שונות להגבהת המעקה במרפסת. בכל מרפסת על פי תנאיו ובהתאם לתשתית שקיימת שם. המעקה המקורי אף הוא נלקח בחשבון כאשר נערכים שיקולים באיזה חומר ליצור את ההגבהה.

מוריס עקיבא – הקבלן שלכם לכל סוגי העבודות הללו ידע להתאים עבורכם את הפתרון המושלם והבטיחותי ביותר.

אז אם גם אתם החלטתם שהגיע הזמן להגביר את הבטיחות בבית ולהגביה את מעקה המרפסת – מוריס עקיבא ישמח לשרת אתכם. צרו עמו קשר והפתרון המושלם בדרך אליכם…

הגבהת מעקה זכוכית

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני