סגור

התקנת מקלחונים: להיעזר בבעל מקצוע מנוסה

בניגוד לאמבטיה, התקנת מקלחונים תחסוך לכם מקום רב וכמובן – תעניק פתרון דקורטיבי לחדר החשוב ביותר בבית. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עקיבא Glass – עבודות זכוכית: אנו נייעץ לכם בנוגע לעיצוב המומלץ, המיקום של המקלחון בתוך החדר והתקנתו באופן המקצועי ביותר. למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר עוד היום!

 

מקלחת מפנקת בסוף יום ארוך מעלה חיוך על הפנים של כולנו: החל מהמים החמים ועד בועות הסבות הריחניות, כך נוכל להירגע לאחר השלמת המשימות הרבות שלנו. כדי שנוכל לחוות זאת מדי יום ביומו, מומלץ להתקין מקלחון איכותי. למעשה, התקנת מקלחונים הינה פעולה אשר הולכת וצוברת תאוצה לאורך השנים האחרונות – ולא מדובר בהפתעה. לצד המראה האסתטי שלו, המקלחון חוסך לנו במקום; יתרון חשוב כאשר מדובר בחדר קטן. בנוסף, ניתן לתחזק את המקלחון בנוחות וביעילות.

כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של מקלחון בבית או בדירה שלכם, יש לפנות אל איש מקצוע אשר יידע לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הדרושים לצורך התקנת המקלחון. בין אם על ידי המלצות ובין אם באמצעות הדף העסקי שלו, כדי לשתף פעולה עם בעל המקצוע המתאים, יש להתרשם מהניסיון הקודם שלו ומההכשרה שעבר. ביצעתם את הסינון הנדרש והגעתם אל איש המקצוע המתאים? כעת, תתבצע עבודת ההתקנה בפועל.

מעוניינים במקלחון פינתי או עם דלתות הזזה? על המקלחון להיות עשוי מזכוכית חלקה או מעוצבת? כך או כך, עליכם לדון בהיבטים אלו כך שהתוצאה הסופית תהיה לטעמכם. לאחר סיום עבודת ההתקנה, תוכלו לדעת אם היא התבצעה כנדרש לפי הנקודות הבאות: האם המקלחון יציב? כאשר אתם פותחים את הברז, האם נוצרת נזילה או האם המקלחון אטום כראוי? האם ישנו שיפוע המיועד לניקוז המים? תשובות על שאלות אלו ואחרות יעניקו לכם קנה מידה על טיב העבודה.

ההכשרה הנדרשת לביצוע המשימה

על התקנת המקלחון להתבצע במקצועיות, תוך שמירה על תו התקן הישראלי. בשל כך, מומלץ ליצור קשר עם עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו מעסיקים עובדים אשר עברו את ההכשרה הנדרשת, מחזיקים בניסיון רב ופועלים בהתאם לתו התקן הנדרש לצורך התקנת מקלחונים. בשל סיבות אלו, לצד השירות המקצועי שאנו מעניקים וחומרי הגלם המשובחים שברשותנו, אנו מחזיקים במוניטין גבוה.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני