סגור

התקנת מקלחונים

כמעט בכל בית בישראל נמצא היום את המקלחונים בחדרי האמבטיה. לא תמיד זה יהיה בנוסף לאמבטיה. יותר ויותר אנו רואים כי אנשים רבים מוותרים על האמבטיה ומסתפקים במקלחון זכוכית אלגנטי וקטן.

למה מקלחון זכוכית ולא אמבטיה?

יש לכך כמה וכמה סיבות, ראשית בגלל החיסכון במקום. האמבטיה תופסת הרבה מאוד מקום שניתן לחסוך אותו באמצעות מקלחון שיחליף את מקומו. מלבד זאת אין לנו היום את הפנאי כמו בעבר לאמבטיות קצף ארוכות… כולנו ממהרים היום ורוצים להתקלח מהר… כמו כן קיים השיקול של מניעת סיכונים בגיל המבוגר יותר. אמבטיה טומנת בחובה סיכונים רבים בגלל הצורך 'לטפס' לתוכה ולצאת ממנה ולעיתים קרובות אנו עדים לתאונות החלקה לא נעימות בדרך לאמבטיה וביציאה ממנה. כאשר משתמשים במקלחון נחסך הדבר.

התקנת מקלחונים מקצועית

מוריס עקיבא מציע הרכבת מקלחונים ללקוחותיו תוך התאמה מושלמת של מבנה המקלחון לחדר האמבטיה. קיימים היום דגמים רבים ושונים של מקלחונים ונדרשת התאמה מלאה על פי מבנה החדר, גודלו, והרגלי השימוש של דיירי הבית. מלבד זאת קיימים חומרים רבים לצורך הרכבת המקלחון. סוגים רבים של זכוכית כמו – זכוכית חלבית או זכוכית שקופה ונקייה כמו קליר. ישנה הפפיטה וישנה הגרניט .ישנן עוד הרבה אפשרויות שונות ורק איש מקצוע מנוסה ידע להתאים לכם את המקלחון הטוב ביותר עבורכם.

התקנת מקלחונים עם המומחים בתחום

כאשר תבחרו במקלחון זכוכית לחדר האמבטיה שלכם תיהנו מחדר אלגנטי המעוצב בעיצוב נקי ונינוח המקנה לחדר האמבטיה אווירה נעימה של ניקיון ושל סדר. אם תוסיפו את האביזרים השונים המוצעים עבור המקלחונים – כמו מדפי זכוכית, כפתורי פתיחה יפים ומעוצבים לדלתות וכדומה, תקבלו חדר אמבטיה הנראה כלקוח ישר מהקטלוגים…

אז אל תהססו, פנו עוד היום אל מוריס עקיבא ותתחילו להתקלח בכיף…

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני