סגור

חיפוי זכוכית או קרמיקה למטבח

המטבח הוא המקום האינטנסיבי ביותר בבית, ולכן הוא נוטה להישחק במהירות רבה. הרי לאחר בישולים אינטנסיביים המשטחים נשחקים, הקירות מתקלפים ויש צורך לחדש את המטבח במהירות. כאן עולה השאלה איזה חיפוי כדאי לעשות – חיפוי זכוכית או קרמיקה למטבח? ובכן, את התשובה תוכלו למצוא אצל גדולי המומחים בתחום: עקיבא GLASS.

 

חיפוי זכוכית או קרמיקה למטבח – אז מה עדיף באמת?

לכל אחד משני סוגי החיפויים יש יתרונות וחסרונות. חיפוי קרמיקה, למשל, זול יותר מחיפוי זכוכית, ולכן רבים מעדיפים לבחור בו כדי לחסוך בכסף. עם זאת, על אף שבעת חיפוי זכוכית תצטרכו לשלם יותר, אתם תיהנו משורה ארוכה של יתרונות בלתי מבוטלים שלא ישאירו אתכם אדישים. ראשית, הזכוכית המחוסמת עמידה יותר מהקרמיקה. היא חסינה מפני שריטות, מכות חזקות או חום גבוה. כמו כן, תהליך ההתקנה של חיפוי הקרמיקה ארוך ומורכב ויכול בהחלט לקחת כמה ימים. זאת בעוד חיפוי זכוכית אורך שעות בודדות. ולבסוף, הזכוכית מגיעה כמקשה אחת. היא אינה כוללת שברים או חריצים, ולכן אינה צוברת לכלוך רב.

 

מי מתקין לכם את החיפוי

לפני שאתם בוחרים בין חיפוי זכוכית או קרמיקה למטבח, חשוב לבחון את הצוות המספק לכם את השירות. יש לוודא שלצוות יש ניסיון רב בהתקנת החיפויים. אם ניתן, כדאי לאסוף המלצות על החברה המתקינה לכם את החיפוי מחברים או מגולשים בפורום.

 

מראה הזכוכית במטבח המעוצב

יתרון נוסף לחיפוי מזכוכית הוא נושא העיצוב. הזכוכית מעניקה למטבח מראה נקי ויוקרתי. היא מתאימה למטבח חדש ונוצץ ומשדרגת כל מטבח ישן, גם אם אבדה התקווה לשיקומו. ניתן לבחור בזכוכית שקופה לגמרי, זכוכית בעלת גוון ירקרק או זכוכית המעוטרת בצבעים ועיטורים. לפני שאתם מזמינים את החיפוי, חשוב לבחור את העיצוב המתאים ביותר המופיע באתר אינטרנט של עקיבא GLASS ובדף העסקי שלה בפייסבוק. לאחר שתבחרו את העיצוב המתאים, יישלחו הזגגים את הזכוכית להכנה והיא תעבור פעולות שונות עד לשלב הגימור. כשהזכוכית תהיה מוכנה, המתקינים יקבעו אתכם פגישה, יבואו לביתכם ויתקינו את החיפוי תוך כמה שעות. כך שתוכלו לראות עוד באותו היום את התוצאה המוגמרת ולקצור מחמאות מהשכנים.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני