סגור

חיפוי זכוכית למטבח בירושלים

בתים רבים בעיר הקודש כוללים סממנים עתיקים. האבן הירושלמית, המעניקה לבתים מראה חמים ומסורתי, שולטת מחוץ לבית וגם בתוכו. אך אם אתם אוהבים לשלב בין העתיק למודרני, חיפוי זכוכית למטבח בירושלים הוא החיפוי המתאים לכם. אצל עקיבא GLASS תמצאו מגוון רחב של פתרונות אלו. בנוסף לחיפוי זכוכית, תוכלו להתרשם משירותים כמו התקנת מקלחוני זכוכית, מעקות זכוכית, ויטרינות ועוד.

 

חיפוי זכוכית למטבח בירושלים – הגיע הזמן לשבור מיתוס ישן

רבים מדמיינים את הזכוכית כחומר שביר ועדין. למעשה, כאשר אומרים לנו את המילה "זכוכית", איננו יכולים שלא לחשוב על האלגנטיות שלה, לצד השבירות הבולטת. שכן, מניסיוננו, גורלה של כל זכוכית עלול להיות רע ומר אם היא נשברת או מתנפצת לרסיסים. אך חיפוי זכוכית למטבח בא לשבור את המיתוס, מכיוון שהזכוכית שמשתמשים בה לצורך חיפוי המטבח עמידה וחזקה. למעשה, הזכוכית יציבה עד כדי כך שהיא מחוסנת מפני אדים, שאריות מזון וניתן להניח עליה פריטים כבדים כמו סירים המלאים בכל טוב. מעבר לכך, הזכוכית מעניקה למטבח מראה נקי ומסודר, והיא קלה לניקוי ותחזוקה.

מיתוס נוסף על חיפוי זכוכית שכדאי לשבור הוא שהחיפוי מיועד לעשירים בלבד. אם בעבר זה היה המצב, הרי שהיום ניתן ליהנות מחיפויים איכותיים במחיר משתלם. כמו כן, אף על פי שממבט ראשון נראה כי חיפוי הזכוכית הוא פעולה מורכבת במיוחד שאורכת כמה ימים, הרי שבפועל מדובר בעבודה של כמה שעות. זגגים מקצועיים יבצעו את ההתקנה במהירות, כך שאינכם צריכים לפנות את המטבח או את הבית במהלך העבודה.

 

באילו סוגי זכוכיות משתמשים לחיפוי זכוכית?

בימינו ישנם שני סוגי זכוכיות המשמשים לחיפוי. הסוג הראשון הוא זכוכית אקסטרה קליר. זוהי זכוכית שאינה מכילה עופרת ולכן היא שקופה. זכוכית זו מתאימה לכל סוגי העיצוב, בין אם מדובר במטבח שקירותיו צבועים בצבע בהיר ובין אם בצבע כהה. הזכוכית השקופה אינה משפיעה על העיצוב הכללי. הסוג השני הוא זכוכית שקופה. למרבה האירוניה, זכוכית זו אינה שקופה לחלוטין. היות שיש בה ריכוזים גבוהים של עופרת, היא בעלת גוון ירקרק. על כן, זכוכית זו עלולה להשפיע על הצבע הבהיר של הקירות.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני