סגור

חיפוי זכוכית למטבח בצפון

המטבח הוא אחד המקומות החשובים יותר בביתנו אחרי הסלון, ואולי אפילו לפניו. במטבח אנו עמלים שעות על ארוחה מפוארת ומנסים מתכונים חדשים כדי להרשים את הסביבה. חיפוי זכוכית למטבח בצפון, אם כן, הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר, שהרי כל אחד רוצה שהמטבח שלו ייראה טוב. עקיבא GLASS מתמחה בעבודות חיפוי. כמו כן, היא מספקת מגוון רחב של שירותים ייחודיים בתחום אמנות הזכוכית.

 

כל הסיבות לבצע חיפוי זכוכית למטבח בצפון

חיפוי זכוכית טומן בחובו יתרונות בלתי מבוטלים שכדאי להכיר מקרוב:

  • הזכוכית היפה – חיפוי זכוכית למטבח בצפון מעניק יופי ייחודי לבית. ניתן לבחור בחיפוי זכוכית שקופה, צבעונית ואפילו להזמין ציורים ועיטורים מגוונים.
  • מחיר משתלם – אם בעבר חיפוי זכוכית למטבח היה שמור לאנשים עמידים, הרי שהיום רבים יכולים ליהנות ממנו במחירים משתלמים. זאת בייחוד לאור העובדה שהתקנת החיפוי אורכת שעות ספורות בלבד.
  • אין צורך בתחזוקה מתמדת – חיפוי הזכוכית עמיד במיוחד, ועל כן אינו דורש תחזוקה רבה מדיי. בנוסף, הוא קל לניקוי ולכן די להעביר עליו מטלית לחה כדי להסיר את הלכלוך. כמו כן, החיפוי מגן על המשטחים מפני כתמי שמן טיגון, כתמי רוטב ואדים.
  • השקעה לטווח ארוך – חיפוי זכוכית איכותי יכולים לשמש אתכם למשך שנים רבות, או לכל הפחות עד שתחליטו לשפץ שוב את הבית שלכם.
  • החיפוי שמתאים לכל סוגי המטבחים – הגיע הזמן לשבור את המיתוס שחיפוי מזכוכית מתאים רק למטבח חדש שזה עתה נבנה. למעשה, ניתן לשלב את החיפוי גם במטבח ישן או מטבח שעבר שיפוץ, ועל כן לשדרג אותו ולהעניק לו מראה חדש וקסום.

 

כשהחיפוי משתלב עם הנוף הצפוני

חיפוי זכוכית למטבח בצפון משתלב בהרמוניה עם הנופים שבחוץ. חלונותיהם של בתים רבים בצפון הארץ פונים לנוף ירוק ומרהיב הכולל צמחייה ירוקה, עצים מפוארים ואפילו ים כחול-עמוק. חיפוי הזכוכית הנקי משתלב להפליא עם הנוף הירוק ומקרין עליזות ונעימות ברחבי הבית. כמו כן, כאשר מזמינים שירותי חיפוי למטבח, חשוב לוודא שהצוות המבצע אותו הוא צוות מקצועי ומנוסה. אחרי הכול, החיפוי הוא פעולה מורכבת הדורשת ידיים מיומנות וזהירות.

 

 

 

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני