סגור

חיפוי זכוכית למטבח בראשון לציון

אז מה הייתם משנים במטבח שלכם? אולי צבע הקירות דהה מעט או שיש צורך להחליף את הצנרת כי זרם המים של הברז אינו חזק כמקודם? במקביל לכך, אם יש דבר אחד שלא ניתן לוותר עליו הוא חיפוי זכוכית למטבח בראשון לציון. כל מי שבוחר לבצע חיפוי זכוכית אינו מבין מדוע לא עשה זאת קודם. ואם אתם מוכנים לשינוי הגדול שהמטבח שלכם עומד לעבור, כדאי לפנות אל עקיבא GLASS ולהיעזר בשירותיה האיכותיים.

 

חיפוי זכוכית למטבח בראשון לציון – שלב אחר שלב

כמו כל דבר בחיים, גם חיפוי זכוכית למטבח צריך להיעשות בהדרגה. לפני שמתחילים בכלל בתהליך החיפוי, חשוב לתכנן את נקודות החשמל במטבח. זאת משום שברגע שהחיפוי יתבצע, לא ניתן יהיה לערוך שינויים בחיבורי החשמל. כעת, נעבור על השלבים ההכרחיים להצלחתו של החיפוי:

  • שלב התכנון – זהו השלב שבו תצטרכו לגייס את כל היצירתיות שלכם על מנת לבחור את העיצובים המתאימים ביותר. כדאי לבקש מאנשי המקצוע להציג בפניכם את העיצובים האפשריים כדי שתוכלו להתאים אותם למטבח שלכם.
  • לוקחים מידות – לאחר שבחרתם את העיצוב המתאים לכם, יגיע הזגג לביתכם על מנת למדוד את המטבח. חיפוי זכוכית דורש דיוק רב, ועל כן חשוב להביא בחשבון את המרחקים בין קיר לקיר ובין הרצפה לארונות המטבח התלויים.
  • מכינים את הזכוכית – בסיום שלב המדידות עוברת זכוכית החיפוי כמה שלבים: חיסום, צביעה או הדפסה דיגיטלית.
  • שלב ההתקנה הסופי – לאחר שהזגג מוודא שהזכוכית מוכנה להתקנה, הוא יגיע אליכם הביתה כדי להתקין אותה. את הזכוכית מתקינים בעזרת דבק מיוחד העמיד בפני עובש ולחות. ההתקנה עצמה אורכת שעות ספורות בלבד.

 

להבדיל בין סוגי הזכוכיות

ישנם שני סוגי זכוכיות עיקריים שבהם משתמשים לצורך חיפוי זכוכית למטבח בראשון לציון. הסוג הראשון הוא זכוכית שקופה. בזכוכית זו יש ריכוז גבוה של עופרת, ולכן היא בעלת צבע ירקרק. על כן, זכוכית זו משפיעה על הצבע הבהיר של הקירות. הסוג השני הוא זכוכית אקסטרה קליר. זכוכית זו אינה מכילה עופרת ולכן היא שקופה – בדומה לזכוכית רגילה.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני