סגור

חיפוי זכוכית למטבח לבן

מטבח לבן, מואר וביתי הוא חלומם של בני בית רבים. אך כדי לשדרג את המראה של החלל, חשוב לבצע חיפוי זכוכית למטבח לבן. על פי רוב, חיפוי העשוי מזכוכית נועד להחליף את חיפוי החרסינה המסורתי. לכך, יתרונות רבים בשל העובדה כי הזכוכית חזקה יותר ועמידה בפני נתזי שמן ואדי מים רותחים שכה מאפיינים את המטבח הממוצע. מעוניינים בשירותים אלו? אנו, בעקיבא GLASS, מבצעים מגוון רחב של עבודות זכוכית. וזאת, כאשר הצוות המקצועי שלנו יעשה הכול כדי לשדרג את המטבח לשכם.

 

זכוכית על לבן – חיפוי זכוכית למטבח לבן המשדרג את האווירה

חיפוי זכוכית למטבח לבן הוא מבין סוגי החיפוי הנפוצים יותר הקיימים היום ולא בכדי. אלה כמה יתרונות שאפשר להפיק מחיפוי זה:

  • הגנה על המשטח הלבן – חיפוי מזכוכית מסייע להגן על המטבח מפני שאריות מזון. הוא מונע את ספיגת הכתמים ומאפשר לדיירים לנקות את המשטחים בקלות רבה יותר.
  • משטח בטוח – חיפוי זכוכית הוא אחד החיפויים העמידים ביותר שקיימים. על כן, לא קיים חשש שהחיפוי יישבר ויגרום לפציעות.
  • עיצוב מגוון – ניתן לבחון בעיטורים שונים על גבי החיפוי, כך שהמטבח הלבן יכול להפוך בן רגע למטבח עליז ויפהפה. מעבר לכך, קיימת אפשרות לבחור גם בזכוכית צבועה ולא רק בזכוכית שקופה.
  • התקנה מהירה – חיפוי הזכוכית אורך כשעות בודדות, ועל כן יכול לחסוך זמן רב. כך שאין צורך להתפנות מהבית או להשבית את המטבח למשך ימים שלמים.

 

החיפוי המודרני

כאשר אתם עורכים שיפוץ בבית, חשוב לשים לב לעיצובו ותקינותו של המטבח שלכם. אחרי הכול, זהו אחד המקומות המרכזיים יותר בביתכם. מקום שהוא חדר עבודה לכל דבר ועניין, ובו אתם משקיעים שעות על גבי שעות במלאכת הבישול והאפייה. זהו גם המקום שבו אתם נפגשים עם כל המשפחה לארוחות המשותפות שלכם. לפיכך, יש צורך להשקיע בנראותו.

חיפוי זכוכית למטבח לבן מתאים במיוחד למטבחים בבתים בורגניים המעוצבים בסגנון מודרני. וזאת, משום שהוא משתלב היטב עם הסגנון המינימליסטי של חלל המטבח. במילים אחרות, סגנון זה הינו מדויק, אלגנטי ואסתטי ביותר.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני