סגור

חיפוי זכוכית למטבח

בבתים רבים כמו גם בבתי עסק שונים ואפילו בתי מלון וחנויות, אנו מוצאים היום את השימוש בחיפוי זכוכית. לחיפויי הזכוכית מעלות רבות מאוד והן אלה שמאיצות את קבלת ההחלטה אצל אנשים רבים לבחור דווקא בחיפויי זכוכית. את חיפויי הזכוכית אנו מוצאים במטבחים ובחדרי אמבטיה, על תקרות ועל קירות, במסדרונות ועל דלפקים, הדבר מתאפשר כמעט בכל מקום שעולה על הדעת.

חיפוי זכוכית למטבח – למה זה טוב?

לחיפוי זכוכית במטבח ישנן כמה וכמה מעלות. נמנה את הבולטות שבהן.

  • בגלל הדיוק – בניגוד לאריחים אותם אנו מקבלים בגודל קבוע ואתו עלינו להתמודד יחד עם חיתוך האריחים והתאמתם המושלם על פי מבנה הקיר, חיפוי הזכוכית נחתך באופן מדויק על פי מידות הקיר.
  • בגלל קלות הניקוי – המשטחים הללו של חיפויי הזכוכית הינם חלקים ללא חריצים, בגלל היותם משטח אחיד על כל הקיר ולכן הניקיון של החיפוי הינו קל ביותר והתוצאה הנקייה והרעננה מתקבלת בקלות רבה.
  • בגלל העיצוב – חיפויי הזכוכית קיימים במגוון צבעים וכל לקוח יכול לבחור לעצמו את החיפוי שהכי מוצא חן בעיניו. מלבד זאת קיימת אפשרות נוספת מדהימה של הדפסה על גבי הזכוכית! ניתן לבחור בדוגמא או אפילו בתמונה אותה תדפיסו על גבי משטח הזכוכית כך שהמראה שיתקבל בסופו של דבר יהיה מיוחד!
  • בגלל העמידות והחוזק – הזכוכית שבה משתמשים לחיפוי בבית הינה זכוכית חזקה במיוחד. היא בעובי של 6 מ"מ, וחוץ מזה היא עוברת תהליך של חיסום וזה הופך את הזכוכית לחומר חזק מאוד ועמיד במיוחד גם בפני חום גבוה מאוד.

מחפשים היכן לרכוש חיפוי זכוכית למטבח?

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוריס עקיבא ולקבל את הייעוץ והשרות המלא בדבר חיפויי הזכוכית למטבחים.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני