סגור

חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית למטבח ולאמבטיה יעניק את הפתרון העיצובי המושלם. אם אתם מחפשים פתרון יצירתי לשדרוג חדרים אלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הזכוכית, תוך סטנדרט עבודה גבוה. למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר עוד היום ונקבע פגישה.

חיפוי זכוכית – מיועד לכל חדר

מדובר באחד הפתרונות הטכנולוגיים השימושיים ביותר ב-20 השנים האחרונות: חיפוי זכוכית. מעוניינים לשדרג את חדר האמבטיה, הסלון או את המטבח? שימוש בחיפוי זכוכית הינו פתרון פונקציונלי ואסתטי הכולל בתוכו יתרונות רבים: ראשית, ניתן לחתוך את חיפוי הזכוכית לצורות וגדלים שונים של אריחים. מעבר לכך, ניתן לנקות אותו בקלות וביעילות – ללא יצירת חריצים על המשטח. במילים אחרות, ניתן לנקות חיפוי זה במגוון תכשירי ניקוי הנמצאים בכל חנות – וללא דאגה כי יהרסו את המראה האסתטי של הזכוכית.

בהתאם לכך, ניתן להתקין את חיפוי הזכוכית בחדרים שונים בבית או בדירה:

  • חיפוי זכוכית למטבח – כל בית צריך מטבח נוח ונאה. כך, נרצה לבלות בו שעות על גבי שעות. בהתאם לכך, מומלץ לחשוב על פתרונות יצירתיים שישדרגו את המראה הכללי שלו, לצד היבטים פונקציונליים לשימוש יום-יומי במטבח. לכאן נכנס חיפוי הזכוכית: בשל העובדה שהוא ניטרלי ואסתטי, הוא ישמש אתכם היטב לעוד שנים רבות. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בגודל ובחיתוך של החיפוי. צוות העובדים של עקיבא Glass – עבודות זכוכית יבצעו את השאר.
  • חיפוי זכוכית לאמבטיה – מי מאתנו לא נהנה משהייה באמבטיה מפנקת בסוף יום ארוך? עם זאת, וכדי להעצים את החוויה שלנו בחדר זה, מומלץ לפנות לפתרון האסתטי הבא: חיפוי זכוכית. בנוסף, ניתן להתקין בחדר זה מוצרי זכוכית נוספים כדוגמת קיר ומקלחון זכוכית; מוצרים שישדרגו את חלל החדר ללא כל ספק.
  • חיפוי זכוכית לסלון – אם אתם מעוניינים לשדרג את מראה הבית שלכם בכלל ואת מראה הסלון בפרט, חיפוי זכוכית לטלוויזיה משלב בין עיצוב פנים מפתיע וחווית צפייה מושלמת.

מגוון עבודות זכוכית איכותיות

חיפוי זכוכית למטבח, לאמבטיה או לחדרים אחרים בבית יעניקו למרחב האישי שלכם את הייחודית הנדרשת. בהתאם, אל תחכו – וצרו קשר עוד היום עם עקיבא Glass – עבודות זכוכית. עובדי החברה מבצעים שלל עבודות זכוכית: החל ממקלחונים, אמבטיונים, דלתות ועוד. נשמח לעמוד לרשותכם.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני