סגור

חיפוי מטבח זכוכית

עקיבא GLASS מתמחים בעבודות זכוכית שונות וביניהן חיפוי מטבח זכוכית, התקנת מקלחונים מזכוכית, זכוכית מודפסת ועוד. מעבר לכך, אנו חורטים על דגלנו חתירה למצוינות. בשל כך, רבים מבין לקוחותינו מרוצים מהשירות שהם מקבלים. כמו כן, הצוות המקצועי שלנו מספק ליווי מקצועי לאורך כל התהליך: החל מתכנון החיפוי, דרך מדידת המטבח ושליחת החיפוי להכנה ועד לקבלת התוצאה הסופית.

 

מדוע חשוב לבצע חיפוי מטבח זכוכית?

חיפוי מטבח זכוכית הוא השקעה כספית לא קטנה, בייחוד לאור העובדה שחיפוי מזכוכית יקר יותר מסוגי חיפוי אחרים. למרות זאת, החיפוי מתגלה בסופו של דבר כהשקעה משתלמת וכדאית מכמה סיבות:

  • עמידות – חיפוי מטבח העשוי מזכוכית מחוסמת ידוע בעמידות שלו. למרות הדימוי השברירי שנוצר לזכוכית, כאשר זגגים מקצועיים מכינים אותה לחיפוי, היא הופכת לאחד החומרים החזקים ביותר הקיימים נכון להיום. וכן, הזכוכית עמידה בתנאי תנאים קיצוניים השוררים בכל מטבח כמו חום גבוה ורטיבות מתמדת.
  • יופי – הזכוכית לא רק עמידה, אלא גם יפה. מראה הזכוכית השקופה מעורר השתאות והתפעלות ומשדר יוקרה. ניתן לבחור בזכוכית שקופה לגמרי בזכוכית בעלת גוון ירקרק. כמו כן, לעתים ניתן להזמין עיטורים מעוצבים על גבי הזכוכית וליהנות ממטבח עליז ומסקרן.
  • בטיחות – חיפוי זכוכית הוא אחד החיפויים הבטוחים יותר שיש. ראשית, בניגוד לחיפויים אחרים כמו חיפויי קרמיקה, הזכוכית אינה נסדקת ובכך מונעת את הצטברותם של החיידקים. שנית, הזכוכית עמידה מאוד, כך שגם אם תשברו כוס או קערה במטבח, היא תגן עליכם מפני התנפצות הרסיסים.
  • דיוק – חיפוי מזכוכית מצריך עבודת דיוק רבה. מסיבה זו הצוות המקצועי מודד את כל השטח כדי להתאים את החיפוי כראוי. התוצאה אינה מאחרת לבוא ואתם מקבלים מטבח מעוצב לתפארת.

 

לא רק במטבח

חיפוי מטבח זכוכית הוא אחד החיפויים הנפוצים, אך הוא אינו היחיד. הזכוכית היא חלק בלתי נפרד גם מחדר האמבטיה. ניתן להזמין מקלחון מזכוכית או חיפוי לאמבטיה. הזכוכית העמידה משתלבת היטב בחדר החשוף כולו לחום ולרטיבות. וכשיש חיפוי של זכוכית בחדר זה, ניתן לצמצם את הופעתו של העובש על הקירות, עובש הפוגע באסתטיקה כמו גם בבריאותו של האדם.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני