סגור

חיפוי מטבח כפרי

חיפוי מטבח כפרי הפך לשירות נפוץ בשנים האחרונות. בימינו קיימת מודעות רבה יותר לצורך להגן על קירות המטבח מפני שאריות מזון, טיפות שמן הניתזות במהלך הטיגון, אדי מים ועוד. למעשה, חיפוי המטבח הוא אחד השירותים המבוקשים יותר הקיימים היום. אם גם אתם מעוניינים בשירותים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל עקיבא GLASS ולקבל מענה מקצועי ואיכותי. לצד ביצוע עבודת החיפוי, אנו מציעים שירותים נוספים כדוגמת התקנת ויטרינות ומראות, התקנת מקלחוני זכוכית ועוד.  

 

חיפוי מטבח כפרי – סוד הקסם של המטבח הכפרי

מדוע אנשים רבים בוחרים לעצב את המטבח שלהם בסגנון כפרי? לפני שנענה על השאלה הזו נציין כי עיצוב המטבח הכפרי מתאפיין בחומרים מן הטבע. כך שפעמים רבות אתם יכולים למצוא במטבח הכפרי רהיטי עץ, משטחי עץ ואפילו רצפת פרקט דמוית עץ. ועכשיו, ליתרונות של המטבח הזה:

  • מטבח ביתי וחמים – באופן טבעי העץ המעטר את המטבח מעניק לו מראה ביתי, חמים ונעים. ובוא נודה באמת, המטבח (כמו גם חדר האוכל הצמוד אליו) הוא אחד החללים החשובים לנו ביותר שבהם אנו רוצים להרגיש בבית. הרי במטבח יכולה כל המשפחה להתאסף יחד ולאכול ארוחת ערב טובה.
  • עיצוב כביטוי אישי – בניגוד למטבח המעוצב בסגנון מודרני הדוגל במינימליסטיות ומתנגד לגיבוב של תמונות ועיטורים, הרי שהמטבח המעוצב בסגנון הכפרי פתוח יותר מהבחינה הזו, בייחוד אם אתם מתכוונים לשלב עיטורים מן הטבע. משום כך, כשיש לכם מטבח כפרי אתם יכולים בהחלט לתת ביטוי ליצירתיות שבכם.
  • יותר אור במטבח – עיצוב בסגנון כפרי דוגל בשימוש בחומרים בהירים כמו עץ בהיר. בדרך זו, האור החודר למטבח דרך החלון משתלב להפליא בחלל ואתם יכולים להבחין בבירור בירקות שאתם חותכים ובמנות המזון המשובחות שאתם מתקינים.

 

חיפוי זכוכית ומטבח כפרי – הילכו שניהם יחדיו?

בהחלט כן. הזכוכית השקופה אינה מפריעה לעיצוב המטבח ומשתלבת להפליא עם העיצוב. נוסף על כך, מדובר בזכוכית פונקציונלית מאוד. היא מגנה על הקיר בפני פגעים שונים כמו רטיבות או חום גבוה, קלה לניקוי ולתחזוקה ותשרת אתכם לאורך שנים רבות.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני