סגור

חיפוי מטבח

בזכות חיפוי מטבח תוכלו לשדרג את קירות המטבח, לקבל עליו שפע מחמאות וליהנות מאווירה חדשה בעת בישול ארוחת הערב. כדי ליצור קו עיצובי חדש למטבח, מומלץ לפנות אל עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו מחזיקים בניסיון של כ-15 שנה בשלל עבודות הזכוכית – תוך התאמת המוצר ללקוח.

חיפוי מטבח: פתרון יוקרתי לכל בית

המטבח הינו אחד החדרים בו אנו משתמשים הכי הרבה – ואין זו הפתעה. בין אם אנו מבשלים ארוחות לבני המשפחה ובין אם אורחים נכנסים ושוהים בו, עליו להיות פונקציונלי, אסתטי ומזמין. בשל זאת, אריחי המטבח סובלים מבלאי משמעותי, שכן הבישול והאידוי התדיר מובילים לבעיות שונות כמו רטיבות וכן הלאה.

כדי לשמר את המראה של המטבח – ואף לשדרג ולרענן אותו, מומלץ להתקין בו חיפויים. למה הכוונה? בזכות חיפוי המטבח, תיצרו קו עיצובי חדש שיבטא את אישיותכם ואף יתכתב עם המראה הכללי של הבית. בכל הנוגע לסוגים השונים של חיפוי מטבח – השמיים הם הגבול. מגוון אפשרויות עיצוב אלו – החל מצבע מיוחד, הדפסה מיוחדת, טקסטורה ייחודית ועוד, יעניקו לחדר זה את המראה החדש לו הוא כה זקוק תוך שמירה על תפיסת המרחב הפונקציונלית.

כאשר אתם בוחרים חיפוי למטבח, עליכם לבחור בסוג החיפוי שיהיה קל לנקות אותו – לצד בחירה בעיצוב ייחודי. חיפוי זכוכית, למשל, עונה על דרישות אלו ורבות אחרות. אכן, תקופה ארוכה אריחי קרמיקה ואחרים שמשו כבחירה פופולרית. עם זאת, ולאורך השנים האחרונות, חיפוי זכוכית הולך וצובר תאוצה – ואין זו הפתעה. החל מעמידות החומר, יכולת הניקוי הנוחה והיעילה ועד המראה היוקרתי שהוא מעניק לחדר – חיפוי זכוכית הוא הפתרון עבורכם.

שימוש בחומרי גלם איכותיים

יתרונות חיפוי הזכוכית הם רבים – והם יוסיפו את הטאץ' המיוחד למטבח שלכם, ללא ספק. אם אתם מעוניינים לרענן את המטבח בדירתכם או בביתכם הפרטי, צרו קשר עוד היום עם עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו מתאימים את סוג המוצר ללקוח – תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, ייעוץ והתקנה.

חיפוי זכוכית למטבח6 (Small)

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני