סגור

מעקה זכוכית לבית

מעקה זכוכית לבית מיועד במיוחד לדיירים שיש להם בית בן שתי קומות. בנוסף, אלמנט זה משמש כפתרון מעולה למדרגות מכל סוג. מעבר לבטיחות, מעקות אלו גם יכולים לשפר את העיצוב של הבית ברגע אחד. מתעניינים בפתרון ייחודי זה? עקיבא GLASS מתמחה בעבודות זכוכית כגון מקלחות או מטבחים וכמובן – מעקות. אנשי המקצוע שאנו מעסיקים נותנים את השירות הטוב ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

 

מעקה זכוכית לבית – תקן בטיחות

קיימים סוגים רבים של מעקות לזכוכית, והם מיועדים גם למדרגות וגם למרפסות. אכן, לא מוכרחים להתגורר בבית בן שתי קומות כדי להתקין מעקה זכוכית, שכן הזכוכית מתאימה מאוד למרפסות הנמצאות בבניינים. עם זאת, שני מעקות אלה, למדרגות ולמרפסת, נבדלים זה מזה בגלל הזכוכית שממנה הם עשויים, וחשוב לדעת להבדיל ביניהם:

  • זכוכית מחוסמת היא זכוכית המתאימה להתקנה בתוך בית למשל – זכוכית לגרם מדרגות. זכוכית זו עוברת תהליך מיוחד ההופכת אותה לחזקה יותר מזכוכית רגילה. ראשית, מחממים את הזכוכית בטמפרטורה גבוהה ומקררים אותה מהר. הקונטרסט בין חום לקור נותן איכות טובה יותר לזכוכית.
  • זכוכית רבודה הינה שתי שכבות של זכוכית, ובאמצע דבוק שכבה דקה של פלסטיק. היא מתאימה יותר להתקנה של מרפסות. שיטה זו חשובה ובטיחותית, מכיוון שכך הזכוכית לא יכולה להתפוצץ או להישבר, אלא נשארת דבוקה למקומה.

שני סוגי הזכוכית ייחודיים כל אחד בדרכו. הם מעניקים בטיחות מוחלטת ועיצוב אלגנטי ויפה.

 

צבעי המעקה

למרות שהזכוכית שקופה בדרך כלל, ניתן לבחור צבעים שונים המתאים לכם. כמובן שמדובר על צבעים שלא משפיעים על השקיפות של הזכוכית. הראשונה, הכי פופולרית ומוכרת: ה"זכוכית השקופה", עם נגיעות של גוון ירקרק. היא מתאימה יותר למרפסת מכוון שלא ניתן לראות בעין את הצבע. השנייה הינה הזכוכית "אקסטרה קליר", כלומר בהיר מאוד. זכוכית זו שקופה לחלוטין. משתמשים בה בעיקר בבתים על מנת לתת מראה נקי וטהור. ולסיום, ישנה גם זכוכית חלבית; בה החלקים החיצוניים שקופים אך החלק הפנימי צבוע בלבן, והיא נותנת מראה מעט יותר אטום.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני