סגור

מעקה זכוכית לבריכה

מי לא חולם להתגורר בבית עם בריכה פרטית? או להגיע לבית מלון שיש בו בריכה חלומית ומושקעת? חלום זה בהחלט יכול להתגשם, אבל מעבר למים הכחולים והנעימים, מומלץ להתקין מעקה זכוכית לבריכה. לבעלי בית פרטיים או לבעלי עסקים, מעקה זה יעניק מראה נקי ואיכותי. כמו כן, הוא יספק את מלוא הבטיחות החיונית כל כך. לצורך עבודת התקנה זו, מומלץ לפנות אל עקיבא GLASS המחזיקה בניסיון של כ- 15 שנה בתחום זה. מעבר לכך, צוות העובדים שהיא מעסיקה נותנים את השירות הטוב ביותר – וזאת תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

 

מעקה זכוכית לבריכה – למה זכוכית?

עיצוב מעקה זכוכית לבריכה הינו מודרני במיוחד ומיועד לקבוצות רבות בחברה. במידה ובחרתם בפתרון יעיל זה, רצוי להבין לעומק את היתרונות בבחירה במעקה זכוכית על פני מעקות מסוגים אחרים:  

  • הזכוכית הינו חומר גלם שקוף, כך ניתן להביט אל הבריכה או אל הנוף, בלי שהמעקה יפריע. בנוסף, יש לו מראה אסטטי במיוחד ומסמל איכות וטהורה.
  • קל מאוד לנקות את הזכוכית, שכן היא ידועה כחומר חזק ולא נהרסת בקלות. עקב כך, ניתן לתחזק אותה ביעילות בלי להסתבך והכי חשוב – ניתן לשמור על המעקה לאורך זמן.
  • בתי מלון או עסקים המחזיקים בריכה, מחפשים את תשומת לבם של לקוחותיהם. וזאת, משום שהם מעוניינים כי האורחים שלהם ייהנו מהחופשה – וכך יחזרו שוב בהמשך. על כן, הם מתקינים מעקות זכוכית בבריכות. מדוע? משום שזכוכית הינה חומר גלם המושך את העין ואלגנטי ביותר.
  • ניתן גם לשלב עם הזכוכית חומרי גלם אחרים. וזאת, כדי להגיע למראה הרצוי העונה על טעמכם האישי.
  • ולסיום, מעקה זכוכית לבריכה מכניס אור לתוך הבית הפרטי או העסק. כתוצאה מכך, הוא נותן מראה יותר גדול לחלל.

אלו יתרונות חשובים מאוד, אך חשוב אף יותר לבדוק את חומר הגלם לפני שאתם מזמינים וכמובן אם הוא מתאים לבריכה שלכם.

 

התקנה מקצועית

בשל היתרונות הרבים של מעקה זכוכית המיועד לבריכות, חשוב לבצע את ההתקנה כראוי. עצם זה שאיש מקצוע יתקין לכם את המעקה, ייתן לכם רוגע לגבי הבטיחות. במילים אחרות, ובמקום שתבצעו זאת לבד, נמליץ לכם לפנות אל המומחים בתחום: עקיבא GLASS. החל משימוש בחומרי גלם הטובים וחזקים ביותר ועד שרות מקצועי וייעוץ מקיף, אנשי המקצוע שלנו יעניקו לכם את מעקה הזכוכית בדיוק כמו שחלמתם ורציתם. 

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני