סגור

מעקה זכוכית למדרגות

סוף כל סוף הצלחתם ליישם את התכנית שלכם ולהוסיף קומה לביתכם. כעת, מדרגות מעוצבות וחזקות מובילות אליו בבטחה. רק דבר אחד חסר והוא מעקה זכוכית למדרגות. אותו מעקה המאפשר לנו עלייה נוחה ובטוחה במדרגות. כדי להשלים משימה זו כראוי, מומלץ לפנות אל עקיבא GLASS. אנו מתמחים במגוון רחב של עבודות זכוכית; עבודות הכוללות מעקות זכוכית למדרגות, ויטרינות, חיפוי זכוכית למטבח, מעקות זכוכית למרפסת ועוד.

 

מעקה זכוכית למדרגות – לא רק ביטחון

מעקה זכוכית למדרגות טומן בחובו יתרונות בלתי מבוטלים; יתרונות אשר כוללים הרבה מעבר להענקת תחושת ביטחון לדיירי הבית בשעה שהם עולים מהקומה הראשונה לשנייה. מעוניינים להתקין מעקה זכוכית? נסקור כעת מספר סיבות טובות לכך:

  • למען העיצוב – הזכוכית משדרת יוקרה ומתאימה לעיצוב הבית המודרני. בנוסף, היא משלבת חוזק ועדינות ומעניקה לבית יופי ייחודי.
  • בידוד מלא – הזכוכית אינה מוליכה חום או חשמל, כך שאם יש תאונה מצערת בבית לא נשקפת סכנה מצד מעקה הזכוכית.
  • ידידותית לסביבה – הזכוכית אינה מכילה חומרים רעילים ומסוכנים, ולכן מעקה זכוכית הוא הבחירה הנכונה לבית.
  • משתלבת עם חומרים אחרים – הזכוכית נראית טוב לצד כל חומר בו תבחרו להשתמש בעת בניית המדרגות – בין אם מדובר בעץ, בטון, מתכת או חומרי גלם אחרים.
  • נקודת ראות טובה – מכיוון שהזכוכית שקופה, תוכלו לראות בכל רגע נתון מה מתרחש מעבר למעקה. לדוגמה, אם אתם מחפשים את התיק שלכם לפני היציאה לעבודה והוא מונח על חדר המדרגות, תוכלו להבחין בו בקלות.
  • הזכוכית החזקה – על אף שלאורך השנים נוצרה לזכוכית תדמית של חומר שביר ובלתי עמיד, הרי שהמעקה עשוי מזכוכית מחוסמת. זכוכית חזקה זו עמידה לאורך זמן רב. כך שדי בהתקנת מעקה זכוכית ייחודי כדי ליהנות ממנו לאורך זמן רב.

 

לא רק בבית הפרטי

מעקה זכוכית למדרגות מככב לא רק בבתים פרטיים אלא גם במקומות ציבוריים. תוכלו להבחין במעקות זכוכית בקניונים, במשרד לביטוח הלאומי, בבתי חולים או במוסדות לימודים להשכלה גבוהה כמו למשל אוניברסיטאות ומכללות. מעקה הזכוכית משדר יוקרה לצד נעימות ורבים מעוניינים להתקין אותו כדי להנעים את שהותם של הנוכחים בתוך המבנה ולהפוך את העליות והירידות במדרגות לקלות יותר. כמו כן, את המעקה ניתן להתקין בחללים פתוחים כמו גם בחללים סגורים.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני