סגור

מעקה זכוכית למרפסת

מעקה זכוכית למרפסת עונה על שני היבטים חשובים: שמירה על בטיחות הדיירים לצד שדרוג חזות הבית. מעוניינים במעקה זכוכית עבור מרפסת הבית? אנו, בעקיבא Glass  – עבודות זכוכית, נשמח ללוות אתכם לאורך תהליך העבודה: החל מבחירת הזכוכית המעוצבת, לצד מדידות מדויקות כך שהמעקה יותקן כראוי על המרפסת ועוד – אנו נבצע פעולות אלו תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה בהתאם לתו התקן הישראלי.

מעקה זכוכית למרפסת: פתרון דקורטיבי ובטיחותי

אם כל בית זקוק למרפסת, מעקה זכוכית יעניק לו את העיצוב הדקורטיבי הראוי. לאורך השנים האחרונות, מעקה זכוכית הפך לפתרון פונקציונלי ועיצובי לכל בית ודירה; פתרון המעניק מראה יוקרתי ונקי – ללא כל ספק. בנוסף, הוא משמש כפתרון בטיחותי במעוננו הקט; פתרון המבטיח לנו כי נתהלך בכל פינה ופינה בשלווה ובביטחון.

נהנים לארח משפחה וחברים על המרפסת? רוצים ליהנות מהשמש החמימה על המרפסת עם הילדים? התקנת מעקה זכוכית במפרסת יאפשר לכם לבצע חגיגות אלו – תוך שמירה על הביטחון של כל אחד ואחת מהמוזמנים שלכם. כדי לבחור את מעקה הזכוכית המתאים עבור מרפסת ביתכם, ישנם מספר שלבים שעליכם לבצע: החל מעיצוב הזכוכית, בחירת המעקה – בין אם הוא שתול או שמא משתלבים בו מנטים, לצד המדידות הנדרשות לצורך התקנת המעקה במרפסת.

לצד כל זאת, עליכם לקחת בחשבון מספר היבטים חשובים: החל מהפרמטר הגאומטרי, הבחירה בזכוכית בטיחות רבודה ופרמטר החוזק של המעקה – אלמנטים אלו יבטיחו כי המרפסת שלכם תהיה דקורטיבית ובטיחותית כאחד.

ללוות את הלקוח בכל שלב עבודה

מעוניינים במעקה זכוכית למרפסת? מדובר בפתרון פופולרי ומומלץ ביותר, שכן הוא הוא נחשב לפתרון בטיחותי ועיצובי ובעיקר – עמיד בפני פגעי תנאי מזג האוויר השונים. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל העובדים המקצועיים והמנוסים של עקיבא Glass – עבודות זכוכית. אנו נלווה אתכם לאורך כל שלב בתהליך העבודה: החל מבחירת הזכוכית בהתאם לטעמכם, בחירת המעקה לצד המדידות והתקנת המעקה בפועל. כל זאת, תוך שמירה על תו התקן הישראלי.

מעקה זכוכית למרפסת

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני