סגור

מעקה זכוכית: לשדרג את פנים הבית

מעקה זכוכית הינו פתרון דקורטיבי ופונקציונלי לבריכה, למרפסת ולמדרגות בתוך הבית. מעוניינים לשדרג את ביתכם ולהתקין מעקה זכוכית? העובדים המסורים והמקצועיים של עקיבא Glass – עבודות זכוכית יסייעו לכם בכך: בין אם מדובר במעקה המורכב על עמודים או תעלה סמויה – אנו נדע לייעץ לכם איזה מעקה כדאי לבחור כמו גם להתקין אותו בדרך המקצועית ביותר. כל זאת, תוך עמידה בסטנדרט עבודה גבוה.  

כאשר אנו עוברים לבית חדש, אחת המשימות הראשונות שעלינו לבצע היא ריהוט החדרים השונים – משימה חשובה לכל הדעות. עם זאת, וכאשר אנו עוברים עם ילדים קטנים, חשוב לקחת בחשבון גם את הפרט החשוב הבא: היבט הבטיחות. במילים אחרות, במידה ואנחנו רוצים לשמור על בטיחותם של כל הדיירים, עלינו לוודא כי כל חדר וחדר אכן עומד בתו התקן המחמיר. ישנם דרכים רבות ומגוונות לשמור על הבטיחות בבית, כאשר מעקה זכוכית יענה על כל דרישותיכם – והרבה מעבר לכך.

מתעניינים במעקה זכוכית לגרם המדרגות בתוך ביתכם? כדי למצוא את המעקה המדויק והנכון למעונכם הקט, עליכם לבצע מדידה של המעקה והתאמתו לגרם המדרגות. בעת תהליך התכנון והמדידות, מומלץ להסתייע בבעל מקצוע בעל הבנה מקיפה בכך: החל מבחירת הזכוכית המעוצבת ועד המדידות המדויקות לצד התקנת מעקה הבטיחות בפועל – יש לבצע היטב כל שלב בתהליך העבודה.

 

לפנות אל המומחים

חשוב לציין שמעקה זכוכית לגרם המדרגות מגיע במספר גדלים ועובי: החל מזכוכית בעובי של 8+8 ועד זכוכית מחוסמת בעובי של 12-15 ס"מ, עקיבא Glass – עבודות זכוכית פועלת בהתאם לתו התקן הישראלי תוך עיצוב ייחודי של המעקה כך שישתלב היטב בתוך ביתכם. מעוניינים במעקה זכוכית שתול או על עמודים? מעדיפים זכוכית משוריינת או שקופה למחצה? כך או כך, העובדים המנוסים של עקיבא Glass – עבודות זכוכית ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ובקשה.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני