סגור

מעקה זכוכית שתול

הדור החדש שלנו דורש חידוש בכל נושא אפשרי, מטכנולוגיות מורכבות ועד לתחום כמו בישול. עיצוב פנים הוא נושא חשוב גם כן בו מתעניינים אנשים רבים. הרי הסביבה בה אנו גרים צריכה להיות ראויה ונעימה. וזאת, כדי שנוכל ליהנות בבתינו או במשרד. אחד הטרנדים הבולטים של ימינו מתייחס להיבט של שקיפות מלאה וכמה שפחות פרטים בתוך הבית. מעוניינים במראה חשוף ושקוף? צוות המומחים של עקיבא GLASS יתקינו עבורכם מעקה זכוכית שתול. חשוב לציין כי אנו מתמחים במגוון עבודות עם זכוכית. מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, להתרשם וליצור עמנו קשר בהקדם.

 

מעקה זכוכית שתול – מראה יפה ומיוחד

מעקה זכוכית שתול הינו מעקה הבנוי מרצפת המבנה – ללא אף אביזר נוסף לצורך תמיכה. הוא מיוצב בחלק התחתון של הקרקע. עובדה זו מעניקה לו את המראה הייחודי שלו. מעבר לכך, יש לו מראה נקי ללא חיבור. מעקה הזכוכית השתול מתאים בהחלט למשרדים כגון משרדי הייטק והוא מביא יוקרה ואיכות יותר טובה. בנוסף, ניתן כמובן להתקין מעקה זה בבתים, בריכות פרטיות, בקניונים וכדומה.

הזכוכית היא בהחלט טרנד חזק וחדש המתפתח עם השנים. המראה השקוף מסמל יוקרה ואיכות, אך רצוי לבדוק את חומר הגלם ואיכותו. רצוי להביא בחשבון כמה קריטריונים ופרמטרים לבחירת מעקה זכוכית שתול:

  • מחירי מעקה זכוכית השונים, והתאמה למעקה אשר אתם צריכים, כגון למרפסת, מדרגות או לבריכה.
  • סוג המעקה או סוג הזכוכית, למשל – מעקה זכוכית שתול או מעקה זכוכית מחוסמת וכדומה.
  • ולסיום, מומלץ לבדוק מיהם אנשי המקצוע העומדים מאחורי המעקה, מהו הניסיון שלהם והוותק בו הם מחזיקים ובאיזה חומרי גלם הם משתמשים. אין ספק – חשוב לבחור בבעלי מקצוע אמינים. כי מעבר ליופי ועיצוב, המעקה תורם לבטיחות שלנו.

 

אפשרויות שונות

ישנם סוגים שונים של מעקות זכוכית בנוסף למעקה זכוכית שתול. מעקה זכוכית עם מנטים הוא אחד מהם. המנטים הם תופסנים קטנים וממינימליסטים, כך שהם יוצרים מראה מאוד עדין ויפהפה. הסוג השני הינו מעקה זכוכית עם עמודים. הוא פחות רצוי ואהוב מכוון שהוא אינו נקי ועדין כמו קודמו. למרות זאת התוצאה המוגמרת בהחלט יכולה להתאים למדרגות של בית פרטי.

 

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני