סגור

מעקה זכוכית

אם יש לכם תכנית להתקין מעקה בבית, בחצר או בבריכה, ההמלצה שלנו היא ללכת על שילוב מושלם ומנצח של יופי, עיצוב חדיש ואיכות מעולה וכל זאת – בצורת מעקה זכוכית. מעקה הזכוכית הפך לאופנתי ופופולארי ביותר בשנים האחרונות והוא קיים בהרבה מאוד בתים ברחבי ישראל. מגמה זו צוברת תאוצה זאת בשל היופי והעדינות של מעקה הזכוכית. אנשים רבים מעדיפים היום דווקא את מעקות הזכוכית על פני כל האפשרויות האחרות העומדות לרשותם. מוריס עקיבא – עבודות זכוכית משתף אתכם במספר טיפים ובמידע חיוני בתחום מעקות הזכוכית, ואנחנו כבר יודעים שכאשר מדובר בתחום של עיצוב הבית עלינו לשמוע בקשב רב את דברי המומחים.

מעקה זכוכית – מה הם האפשרויות העומדות בפנינו?

מעקה זכוכית בבית משמש כאלמנט ויזואלי ממש כמו כל שאר פריטי הנוי שבבית. מלבד השימוש הפרקטי במעקה המיועד לתמיכה, ניחן מעקה הזכוכית ביופי ועדינות מיוחדים המשדר ניקיון וקלילות. היתרונות הללו מיקמו את המעקה הזה בפסגת הקלאסיקה העיצובית.

קיימות כמה טכניקות המשמשות אותנו להתקנת מעקה הזכוכית.

  • מעקה זכוכית המורכב על מחברי נקודה.
  • מעקה זכוכית השתול בתעלה סמויה או גלויה.
  • מעקה זכוכית המורכב על עמודים.

מעט מידע על מעקה מזכוכית

התקן של מעקות הזכוכית, עבר מספר שינויים בשנים האחרונות. עד כה היה עשוי מעקה הזכוכית מזכוכית מחוסמת של 12 או 15 מ"מ. כיום מחייב התקן את מתקיני מעקות הזכוכית להשתמש בזכוכית טריפלקס מחוסמת בעובי של 6+6 או 8+8 מ"מ זאת בהתאם לאופן בו בוחרים להתקין את הזכוכית. השינויים הללו מיטיבים עם מעקה הזכוכית מכל הבחינות. הן מבחינת היופי, השינוי הזה תורם רבות למראה היוקרתי ולמראה המלכותי של המעקה, והן מבחינת רמת הבטיחות שמעקה כזה העשוי טריפלקס מעניק למשתמשים בו.

לביצוע עבודות של מעקה זכוכית פנו אל מוריס עקיבא. מובטחת לכם עבודה מקצועית במיוחד!

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני