סגור

מקלחונים לפי מידה

המקלחון הוא רכיב חשוב מאוד ברחבי הבית. מדובר בהתקן המסייע לנו לשמור על היגיינה אישית ולהתרענן בסיומו של יום עבודה מפרך. מקלחונים לפי מידה הפכו לשירות מבוקש וייחודי, שכן הם מאפשרים לדיירים לחסוך במקום בחדר האמבטיה שלהם מבלי לוותר על נוחות. אנו, בעקיבא GLASS, נסייע לכם להתאים את המקלחון המושלם לאמבטיה שלכם תוך זמן קצר.

 

מקלחונים לפי מידה – מתכננים את התקנת המקלחון

עברתם לבית חדש ומעוניינים להתקין מקלחון באמבטיה? רוצים לרענן מעט את חדר האמבטיה הישן שלכם? כך או כך, אתם זקוקים לידיים מיומנות כדי להתאים את המקלחון לחדר הרחצה הביתי. צוות המומחים של עקיבא GLASS יסייע לכם להתאים מקלחונים לפי מידה. הם מודדים את השטח, משרטטים את המקלחון הרצוי ושולחים אותו להכנה. כאשר המקלחון מוכן, אתם יכולים ליהנות מהתקנה מהירה ואיכותית. מעבר לכך, לפני התקנת המקלחון חשוב לבדוק את האינסטלציה ולוודא שהצינורות המחוברים לחדר האמבטיה מובילים את הזרם ללא תקלות ובעיות.

 

לא רק הגודל קובע

מטבע הדברים, כאשר מתקינים מקלחונים לפי מידה מביאים בחשבון את הגודל של חדר האמבטיה, אך זהו אינו הפרמטר היחיד. ישנם כמה פרמטרים נוספים שכדאי בהחלט להכיר:

  • איכות המקלחון – כשמזמינים מקלחון, חשוב לוודא שמדובר במקלחון שעשוי מחומרים איכותיים. כך תוכלו להבטיח שהמקלחון יהיה עמיד מפני חום ורטיבות.
  • הצעת מחיר – אם אתם מעוניינים במקלחון שישרת אתכם לאורך זמן, אל תפסלו הצעות מחיר יקרות יחסית. זכרו כי התקנת מקלחונים דורשת מיומנות ומקצועיות. כמו כן, חברה אמינה תמיד תהיה הוגנת כלפיכם מבחינת המחיר שהיא מציעה.
  • מיקום המקלחון – עניין חשוב שיש לתת עליו את הדעת הוא היכן ימוקם המקלחון שלכם – בפינה או בחזית? לפי זה תוכלו להחליט או לבחור במקלחון פינתי או חזיתי.
  • מסילות או דלתות – ישנם מקלחונים הבנויים על דלתות הזזה (מסילות), ואילו מקלחונים אחרים פועלים על דלתות הנפתחות כלפי פנים או חוץ. עליכן להחליט איזה מבניהם מתאים לכם יותר.

נוסף על כך, לא רק הפונקציונליות של המקלחון חשובה, אלא גם העיצוב שלו. כאשר אתם מתקינים את המקלחון, אתם מעוניינים בכך שחדר האמבטיה שלכם ייראה במיטבו. על כן, אל תתפשרו על מראה ייחודי.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני