סגור

מקלחונים מעוצבים לאמבטיה

חדר אמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, בבית מלון או בכל מקום אחר כמו חדרי כושר וכדומה. בימינו קיימים הרבה חדרי אמבטיה עם עיצוב שונה לחלוטין, לטעמו של כל אחד. ניתן  להתאים את העיצוב האהוב בתוך חדר האמבטיה. למעשה, במקרה זה העולם מתחלק לשתיים:  אנשים המעדיפים מקלחונים ואנשים המעדיפים אמבט. היום, יש אפשרות לראות מקלחונים מעוצבים לאמבטיה, ולשלב גם וגם. אנו, בעקיבא GLASS, מעניקים שירות זה לצד מגוון רחב של עבודות זכוכית. בנוסף, ובהתאם לניסיון של יותר מ-15 שנה בו אנו מחזיקים, קהל לקוחותינו זוכה לשירות וחומרי גלם הטובים ביותר.

 

מקלחונים מעוצבים לאמבטיה – הכירו את שני הסוגים העיקריים

ישנם שתי סוגים של מקלחונים מעוצבים:

  • מקלחון רגיל וסטנדרטי. אפשר למצוא אותו בבתים רבים או בבתי מלון פחות יוקרתיים.
  • מקלחון מעוצב לאמבטיה. הכוונה היא לקרב ולשלב ביחד מקלחת עם אמבטיה. במקלחון זה ישנה מקום רב, ניתן כמובן לעמוד אבל לא רק. ניתן להשתמש בה כאמבטיה וכמקלחון. ניתן למצוא אותם בבתי מלון יוקרתיים, או בבתים המאפשרים להתקן אותם.

אז כיצד בוחרים מקלחונים? מקלחונים מעוצבים לאמבטיה רחבים בדרך כלל, ולשם כך רצוי לבדוק אם יש די מקום בחדר האמבטיה. אם כן, ניתן למצוא אין סוף רעיונות לעיצוב של המקלחון. בנוסף, התקציבים ייחודיים ושונים אך ניתן למצוא תקציב המתאים לכל כיס. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע שיכולים לעזור בבחירת המקלחון המתאים לחדר אמבטיה, ולעיצוב המתאים לסגנון הכללי של הבית. ישנם מקלחונים שניתן לבנות על פי המידה הרצויה של הלקוח, ועל פי המקום הפנוי בחלל. ניתן למצוא היום שילובים מעניינים, שונים מאוד, במחירים התאימים לכל כיס.

 

מדוע לבחור מקלחון מעוצב לאמבטיה?

מהסיבה הפשוטה שהיא משלבת גם אמבטיה וגם מקלחת, כך שאם אתם מתלבטים במה לבחור, לא תצרכו להחליט בין שניהם. בנוסף לכך, במדינת ישראל החמה אוהבים להתקלח מצד אחד, ומצד שני הצורך לחסוך במים קיים תמיד. עם מקלחון מעוצב לאמבטיה, תוכלו ליהנות ממקלחת רווחה ונוחה במיוחד, עם עיצוב יפה לטעמכם ומבלי לבזבז כמויות מים רבות. לצד זאת, תוכלו להתפנק מדי פעם עם אמבטיה על מנת להוריד את הלחץ היומיומי או פשוט ליהנות מהרגע.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני